В Дружковке хотят привлечь к ответственности чиновницу, которая вмешивалась в работу ТВК

Дружковская городская территориальная избирательная комиссия на вчерашнем заседании рассматривала вопрос о незаконном вмешательстве чиновницы исполкома Дружковского горсовета Татьяны Сигоры в работу комиссии. Члены комиссии вынесли на голосование вопрос о привлечении к ответственности Т. Сигоры. Чтобы начать расследование о незаконном вмешательстве, не хватило одного голоса. Детальнее о вчерашнем инциденте рассказал наблюдатель от Донецкой областной организации «Комитета избирателей Украины» и гражданской сети «Опора» Денис Миронов.

sigora

Татьяна Сигора

Вчера на заседании Дружковской ТИК был вынесен вопрос о признании вмешательства Начальника отдела Горисполкома Сигоры Т.А. путем дачи указания главе комиссии подписать письмо о первом пленарном заседании горсовета с нарушением порядка регистрации депутатов, в отсутствии даже обнародования результатов волеизъявления горожан.

images-Vybory15-povidomlennia_vid_golovy_Fruzhkivskoi_TVK-700x409

Читайте также: КАК ТАТЬЯНА СИГОРА ОРГАНИЗОВЫВАЛА НЕЗАКОННУЮ СЕССИЮ — ЭКСКЛЮЗИВ САЙТА «ДРУЖКОВКА»

Текст уведомления » Під час засідання Дружківської міської виборчої комісії у Донецькій області (Далі — ТВК) 03 листопада 2015 року стало відомо, що Головою ТВК Калчановою Валентиною Петрівною (Ділі – Голова ТВК) був підписаний інформаційний лист (Додаток 1) стосовно проведення першого пленарного засідання Дружківської міської ради, що порушує установлений порядок дій на поточному етапі виборчого процесу, передбачених ст.89 ЗУ «Про місцеві вибори» (Далі — Закон) та Постановою ЦВК №381 від 02 жовтня 2015 (Далі — Постанова) року та порядку прийняття рішень виборчих комісій передбачених ч.14 ст.27 Закону (прийняття рішень більшістю голосів від складу комісії), в тому числі і рішень стосовно скликання першої сесії новообраної ради згідно до ч.18 Постанови. Під час робочого засідання з цього питання Голова ТВК повідомила, що зазначений лист підготувала та особисто дала на підписання службова особа Виконавчого комітету Дружківської міської ради – керівник Відділу з організаційної, юридичної роботи, внутріполітичних питань та контролю Сігора Тетяна Олександріавна (Далі – Службова особа).

ОТ РЕДАКЦИИ: Сообщение о созыве первой сессии было отменено решением ТВК за полчаса до начала сессии в минувший вторник

images-Vybory15-sprostuvannia_povidomlennia_vid_golovy_Fruzhkivskoi_TVK-700x639

Зазначене втручання Службової особи в роботу ТВК, безумовно, є незаконною вказівкою Голові ТВК щодо здійснення нею та виборчою комісією своїх повноважень (Згідно до ч.18 Постанови право скликання першої сесії міської ради належить виборчій комісії) та є перевищенням службового положення з боку Службової особи та мають всі ознаки складу злочину встановленого ч.4 ст.157 КК України (Втручання службової особи з використанням службового становища у здійснення виборчою комісією чи комісією з референдуму їх повноважень).
Враховуючи вищенаведене, керуючись п.1 ст.94 ч.1, 4, 5 ст. 214, 215, п.1 ч.2 ст. 60, КПК України,

ПРОСИМО

1. Прийняти та невідкладно зареєструвати цю заяву про вчинені злочини до Єдиного реєстру досудових розслідувань та надіслати документ, що підтверджує прийняття і реєстрацію даної заяви про злочини, та її реєстрацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

2. Розпочати за цією заявою про злочини досудове розслідування у формі досудового слідства відносно керівника Відділу з організаційної, юридичної роботи, внутріполітичних питань та контролю Виконавчого комітету Дружківської міської ради Сігори Тетяни Олександріавни за вчинення дій, , які мають ознаки складу злочину, передбаченого ч.4 ст.157 (Втручання службової особи з використанням службового становища у здійснення виборчою комісією чи комісією з референдуму їх повноважень, установлених законом, вчинене шляхом незаконної вимоги чи вказівки з метою вплинути на рішення виборчої комісії чи комісії з референдуму) Кримінального Кодексу України.

3. Повідомити письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину за ч.4 ст.157 (Втручання службової особи з використанням службового становища у здійснення виборчою комісією чи комісією з референдуму їх повноважень, установлених законом, вчинене шляхом незаконної вимоги чи вказівки з метою вплинути на рішення виборчої комісії чи комісії з референдуму) Кримінального Кодексу України, що вчинені.»

ИТОГ ГОЛОСОВАНИЯ — 7 ЗА, 3 ПРОТИВ, 1 ВОЗДЕРЖАЛСЯ — РЕШЕНИЕ НЕ ПРИНЯТО

Источник — facebook Дениса Миронова

Видео1 — Виктор Сотников, Халва

Comments are closed.