Решение исполкома о проведении конкурса и приостановке завышенных тарифов

Предлагаем читателям Druzhko.org ознакомиться с решением исполкома Дружковского городского совета о проведении конкурса по содержанию жилого фонда и придомовых территорий и приостановки действия новых тарифов на квартплату.

УКРАЇНА
ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 21.08.2013 № 472
м. Дружківка

Про проведення конкурсу з утримання
житлового фонду та прибудинкових територій
та призупинення дії рішення виконавчого
комітету Дружківської міської ради від 16.01.2013 № 4

Розглянувши звернення генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Промислове житлово – ремонтне підприємство» Підопригори В.О., згідно з наказом Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 25.04.2005р. № 60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово – комунальних послуг у житловому фонді», постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово – комунальних послуг», керуючись Законом України «Про житлово – комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради (Бузова) здійснити заходи щодо організації та проведення конкурсу з утримання житлових будинків і прибудинкових територій:
1.1. Підготувати конкурсну документацію.
1.2. Створити конкурсну комісію у складі 15 чоловік.
1.3. Опублікувати в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу.
1.4. Провести конкурс з утримання житлових будинків та прибудинкових територій у термін до 24.09.2013 року.
1.5. На відкрите засідання конкурсної комісії запросити представників від міських громадських організацій та об’єднань, засобів масової інформації.
1.6. З переможцем конкурсу укласти договір на утримання житлових будинків та прибудинкових територій та винести його на затвердження міської ради у термін до 25.09.2013 року.

2. Призупинити з 01.09.2013 року дію рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 16.01.2013 № 4 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання житла та прибудинкової території» до моменту початку дії договору на утримання житлових будинків та прибудинкових територій.

3. Відновити з 01.09.2013 року дію рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 17.10.2007 № 1419 «Про погодження тарифів на послуги з утримання житла».

4. Експлуатуючим організаціям (ТОВ «ПЖРП», КП «Комсервіс») проводити розрахунки з населенням відповідно до рішення виконкому міської ради від 17.10.2007 № 1419 «Про погодження тарифів на послуги з утримання житла».

5. Товариству з обмеженою відповідальністю «Промислове житлово-ремонтне підприємство» та комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради забезпечити експлуатацію житлового фонду до вступу в дію нового договору на утримання житлових будинків та прибудинкових територій.
6. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 21.10.2009 № 1098 «Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу з утримання житлового фонду та прибудинкових територій».
7. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Верещагіна Р.О.

Міський голова В.С. Гнатенко

Взято с сайта Дружковского горсовета

3 thoughts on “Решение исполкома о проведении конкурса и приостановке завышенных тарифов

 1. Pingback: Исполком приостановил действие новых тарифов |

 2. Зачем весь этот цирк устраивается?
  ОнЕ уже всё выбрали между собой.
  «Спектр» расширяется и переделывает документы.
  Одна монополия сменит другую.

 3. Організатор конкурсу утворює комісію, до складу якої
  входять представники організатора конкурсу, органів місцевого
  самоврядування, органів виконавчої влади, а також (за їх згодою)
  представники об’єднань організацій роботодавців у сфері
  житлово-комунальних послуг, що приєдналися до Галузевої угоди у
  сфері житлово-комунального господарства, представники
  територіального органу спеціально уповноваженого центрального
  органу виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів та
  споживачі, які не пізніше ніж за три дні до закінчення строку
  подання конкурсних пропозицій дали свою згоду бути членами
  конкурсної комісії.